عکس جالب,سرگرمی,اس ام اس|ابهام لینک


 • تبلیغات

    

 • فهرست خرید تراکتورسازی برای فصل جدید

   دسته بندی : اخبار
   287 بار نمايش

    

   داستان برآوردن شدن سه شرط قلعه نویی برای تمدید با تراکتورسازی باعث شده تا این مربی به صورت قاطع حرف از ماندن یا رفتن در این تیم نزند. او ماندنش را مشروط به حفظ بازیکنان اصلی و جذب بازیکنان موردنظر کرده است. اما موازی با این داستان گفته می شود مذاکراتش را با مس کرمان، سایپا و استقلال هم پیش می برد تا درصورت ترک تبریز، گزینه هایش را از دست ندهد.

   در این میان مس کرمان از بقیه جدی تر به نظر می رسد، براساس شنیده ها چند شب پیش مدیران مس جلسه ای را با قلعه نویی برگزار کردند و به سرعت مشغول جذب بازیکنان موردنظر او شدند.

   از آن سو قلعه نویی فهرستی را در اختیار مسوولان تراکتور قرار داده است. در این فهرست که در خبرگزاری ها منتشر شده، نام های بزرگی به چشم می خورد که می تواند آزمون بزرگی برای سردار جعفری و همکارانش باشد.

   www.ebhamlinks.com | فهرست خرید تراکتورسازی برای فصل جدید

   طالب لو تنها گزینه دروازه بانی

   در دروازه قلعه نویی فقط طالب لو را می خواهد که کشف خودش بوده و رابطه بسیار نزدیکی هم با او دارد. قلعه نویی بعد از مصدومیت طالب لو به عیادت او رفته بود و گفته می شود در بیمارستان صحبت هایی هم برای فصل بعد با او انجام داده است. به نظر می رسد حتی اگر قلعه نویی در تراکتور نماند، طالب لو درون دروازه تیمی می ایستد که قلعه نویی مربی آن تیم باشد.

   طالبی، خسرو حیدری و پیروزان در لیست مدافعان

   در خط دفاعی، فرشید طالبی، خسرو حیدری و خسرو پیروزان مدنظر قلعه نویی هستند. طالبی که یکی از بازیکنان کلیدی ذوب آهن در چند سال اخیر بوده و حتی یک بار در بین بازیکنان برتر سال آسیا جای گرفته، به دلیل مشکلات این فصل ذوب آهن قصد جدایی از این تیم را دارد.

   خسرو حیدری که همچنان یکی از بهترین مدافعان راست ایران است، در استقلال و سپاهان با قلعه نویی کار کرده و این مربی، اعتقاد ویژه ای به او دارد. خسرو پیروزان هم از سهمیه های لیگ یکی محسوب می شود. او مدافع چپ ایرانجوان بوشهر است و کسانی که بازی پلی آف را دیده باشند بازی او را به خاطر دارند.


   سه هافبک از لیگ یک + آبشک

   هافبک هایی که قلعه نویی آنها را می خواهد محمد آبشک، هادی سهرابی، احسان عبدی و رضا کاردوست هستند. در این میان فقط آبشک لیگ برتری است. هافبک دفاعی داماش با گلی ۳۰ متری که در بازی رفت به تراکتور زد، احتمالا نظر قلعه نویی را جلب کرده است.

   هادی سهرابی، هافبک سابق داماش که در این فصل در نساجی توپ زده، یک بازیکن طراح با سبک بازی فانتزی است. احسان عبدی هم هافبک پا به توپ و سرعتی نساجی است که گل های فوق العاده زیبایی به ثمر رسانده و یکی از پدیده های این فصل لیگ یک بوده است. رضا کاردوست هم هافبک وسط جوان تیم گهر است که یکی از ارکان صعود این تیم به لیگ برتر بود.


   بهترین گلزنان لیگ یازدهم

   در خط حمله هم قلعه نویی دست روی ماشین های گلزنی لیگ گذاشته است. فونیکه سی، غلامرضا عنایتی و محمد نزهتی. در این میان رفتن فونیکه به تراکتور بعید به نظر می رسد. چون مدیر برنامه های او اعلام کرده که پیشنهاد ۷۰۰ میلیونی صنعت نفت را به خاطر عجمان که ظاهرا ۲ برابر به او می دهد، رد کرده و باید دید تراکتور حاضر است به خاطر او ۵/۱ میلیارد تومان هزینه کند؟

   غلامرضا عنایتی که یک بار زیر نظر قلعه نویی آقای گل لیگ برتر شده، جزو بازیکنان محبوب اوست. نزهتی هم امسال عملکرد خوبی در ملوان داشت و دومین گلزن برتر این تیم بود دیگر مهاجم موردنظر اوست. جعفری، مدیرعامل تراکتور در این باره گفته که قلعه نویی دو بازیکن خارجی می خواهد که اتفاقا خود او هم آنها را می خواهد.

   به نظر می رسد به جز فونیکه، بازیکن دیگر هم در لیگ برتر شاغل باشد یا حداقل شاغل بوده که جعفری او را می شناسد. اما مطرح نشدن نامش به خاطر این است که تبریزی ها منتظر مشخص شدن قانون جذب بازیکنان خارجی هستند.

   آرش افشین هم که یکی از پدیده های لیگ برتر و فولاد بوده، به احتمال زیاد فصل بعد در تراکتور بازی خواهد کرد و مطرح نشدن نامش در این فهرست به خاطر این است که از مدتی قبل با او مذاکره کرده اند و به توافق رسیده اند.


   مطالب مشابه:

   نویسنده: ابهام     اردیبهشت ۲۵م, ۱۳۹۱

 • نظرات


   افزودن نظر:   *
 • تبلیغات