عکس جالب,سرگرمی,اس ام اس|ابهام لینک


 • تبلیغات

    

 • عکس و بیوگرافی ساناز قاضی زاده

   دسته بندی : مجله هنری
   2,551 بار نمايش

    

   www.ebhamlinks.com | عکس و بیوگرافی ساناز قاضی زاده

   ساناز قاضی زاده

    

   ساناز قاضی زاده خبرنگاری است که در رشته دیجیتال مدیا در دانشگاه متروپولیتن لندن تحصیل می کند. او از۱۷ سالگی کار را در تحریریه های تهران آغاز کرده است.

    

   ساناز خبرنگاری را با صفحه های فرهنگی و هنری خبرگزاری میراث فرهنگی و روزنامه همشهری شروع کرد. همزمان دوره روزنامه نگاری مرکز مطالعات و تحقیقات رسانه ها را زیر نظر روزنامه نگاران و کارشناسان مطبوعاتی ایران گذراند.

    

   او می گوید که این دوره به من کمک کرد تا از تجربه های اساتید مسلم روزنامه نگاری ایران همچون یونس شکر خواه، علی اکبر قاضی زاده، کامبیز نوروزی، حسن نمک دوست تهرانی، حسین قندی، فریدون صدیقی، احمدرضا دالوند، زنده یاد بهمن جلالی و بسیاری دیگر از این عزیزان برای پیشرفت در تهیه گزارش و خبر استفاده کنم.

    

   ساناز سپس گاهی به عنوان خبرنگار آزاد و گاهی به عنوان عضو ثابت با تحریریه های شرق، همشهری, اعتماد ملی و … همکاری کرد. تعطیلی روزنامه ها و همزمان روزنامه نگاری در حوزه فرهنگ و هنر او را به ایجاد ارتباط نزدیک با هنرمندان علاقه مند کرد تا اینکه در خانه هنرمندان ایران، فرهنگسرای نیاوران ، موسسه فرهنگی هنری ماه مهر و نگارخانه والی مشغول به کار شد و حوزه هنر را از نزدیک دنبال کرد.

    

   در سال ۲۰۰۷ نیز پروژه «آی لرن» بی بی سی ورد سرویس تراست را به پایان رساند و با مجله کارگاهی این گروه با نام «زیگزاگ» در تهیه گزارش های هنری آنلاین و صوتی همکاری کرد و از نزدیک با کار در رادیو آشنا شد.

    

   سال ۲۰۰۸ برای ادامه تحصیل در رشته دیجیتال مدیا به لندن آمد و در سپتامبر ۲۰۰۹ به عنوان مربی، هدایت آخرین گروه پادکست زیگزاگ را برعهده گرفت که در آن به خبرنگاران جوان افغان و ایرانی تهیه پادکست رادیویی را آموزش می داد.

    

   همزمان به دلیل تجربه اش در حوزه فرهنگی و اجتماعی به عنوان خبرنگار آزاد برای سایت جدید آنلاین گزارش های مالتی مدیا تهیه می کرد.

    

   او به کار در حوزه فرهنگی و اجتماعی علاقه بسیاری دارد.


   مطالب مشابه:

   نویسنده: ابهام     خرداد ۲۵م, ۱۳۹۱

 • نظرات

   الهام :

   سلام عکس این آدم عتیقه که دروغگو به ملت ایران است و دلسوزبه کشورش نیست برای وبسایتتون شگون نداره بهتره به اینجور آدمها نپردازید.ممنون

   ابهام :

   سلام با تشکر از شما به روی چشم تذکرتون بجا بود سعی می کنم دیگه از این مطالب استفاده نکنم.


   افزودن نظر:   *
 • تبلیغات