عکس جالب,سرگرمی,اس ام اس|ابهام لینک


 • تبلیغات

    

 • عکس بازیگران سریال میلیاردر

   دسته بندی : مجله هنری
   4,219 بار نمايش

    

   «سحر مصیبی» مدیر تولید سریال میلیاردر در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: در حال حاضر تصویربرداری این سریال در خیابان‌های اطراف شرکت خواهد بود تا بخش‌های باقی مانده از ۲۵ قسمت اول این سریال هر چه زودتر آماده پخش شود.

    

   www.ebhamlinks.com | عکس بازیگران سریال میلیاردر

   به گفته مصیبی تا کنون نیمی از این سریال طنز ۵۰ قسمتی تصویربرداری شده و در حال حاضر گروه مشغول تصویربرداری سکانس‌های باقیمانده از این ۲۵ قسمت هستند که علیرضا امینی کارگردان این سریال با جدیت مشغول ضبط این قسمت‌هاست.

   به گزارش فارس، زهیر یاری، نرگس محمدی، سامان گوران، علیرضا کمالی‌نژاد بازیگرانی هستند که مقابل دوربین هستند.

   «میلیاردر» داستان جوانی به ظاهر دست و پا چلفتی است که برای پیداکردن کار به هر دری می‌زند تا اینکه در شرکتی که همه چیز بر مبنای پارتی بازی استوار است، استخدام شود. در این شرکت ‌همه اهل زد و بند هستند و اغلب از جایگاهشان سوء استفاده می‌کنند. این پسر ساده دل با کار در این شرکت ناخواسته با خیلی از این افراد در می‌افتد که ماجراهای طنز زیبایی را به همراه می‌آورد.

   این سریال که در گروه مجموعه‌های تلویزیونی شبکه یک تهیه شده قرار است به زودی از این شبکه پخش شود.

    

   www.ebhamlinks.com | عکس بازیگران سریال میلیاردر

   بازیگران این سریال عبارتند از: علی پیردوست درنقش دایی هوشنگ، زهیر یاری در نقش بهمن، سحر زکریا در نقش آذر خواهر بهمن و دختر فرجام، محمد رضا  شریفی نیا در نقش فرجام رییس شرکت، عاطفه رضوی در نقش سیمین زن فرجام، علیرضا کمالی نژاد در نقش منصور داماد فرجام، نیما شاهرخ در نقش تیراداد پسر بزرگ، مجید مظفری در نقش ولی پدر بهادر، آرام جعفری در نقش شیرین خواهر بهادر، رامین راستاد در نقش خسرو داماد ولی و فریبا نادری.


   مطالب مشابه:

   نویسنده: ابهام     آذر ۹م, ۱۳۹۱

 • نظرات


   افزودن نظر:   *
 • تبلیغات