عکس جالب,سرگرمی,اس ام اس|ابهام لینک


 • تبلیغات

    

 • شلاق مجازات بازیگر معروف ایرانی حاضر در پارتی

   دسته بندی : مجله هنری
   2,184 بار نمايش

    

   www.ebhamlinks.com | شلاق مجازات بازیگر معروف ایرانی حاضر در پارتی

   به نظر می‌رسد این روزها سیستم قضایی و نیروی انتظامی روی سینما و سینماگران ایران متمرکز شده است. سوپراستار سینمای ایران به ۹۰ ضربه شلاق تعلیقی محکوم شد. ظاهراً این حکم مربوط به پرونده مفتوحی از این بازیگر محبوب و پرطرفدار سینمای ده سال اخیر در دادگاه تجدید نظر بوده است.
   سوپراستار سینمای ایران به ۹۰ ضربه شلاق تعلیقی محکوم شد. «م-گ» سوپراستار سینما که دارای سوابق و پرونده های متعددی در سیستم قضایی کشور می باشد، در آخرین پرونده خود که همچنان مفتوح است از سوی دادگاه تجدید نظر تهران به ۹۰ ضربه شلاق تعلیقی محکوم شده است.
   با وجود چنین پرونده هایی که وی در سیستم قضایی کشور دارد، اما صداو سیما و معاونت سینمایی وزارت ارشاد نسبت به این گونه تخلفات و محکومیت ها بی توجه هستند و به هشدارهای نهادهای ذیربط بی توجه هستند و بعضی از عناصر شاخص جریان خاص نیز از او حمایت کرده اند و همچنان به وی اجازه همکاری می دهند و او در طرح های مختلف و فیلم ها و سریال ها، همچنان فعال است.
   این سوپراستار سینما، بعد از آن که در پارتی شبانه دستگیر شد، مدتی ممنوع التصویر شد و نمی توانست در سینما فعالیت کند.
   هر چند بارها و بارها نهادهای ذیربط خطاب به معاونت سینمایی کشور دستور داده است که بر امور سینمایی کشور نظارت بیشتر را داشته باشد اما بار دیگر شاهد بی توجهی صدا وسیما و این معاونت به هشدارهای نهادهای ذیربط هستیم و از سوی دیگر مشاهده می شود که بعضی عناصر شاخص جریان های خاص در دولت، بیش از حد مجاز از رواج بعضی مسایل در سینمای کشور حمایت می کنند.


   مطالب مشابه:

   نویسنده: ابهام     تیر ۱۰م, ۱۳۹۱

 • نظرات


   افزودن نظر:   *
 • تبلیغات