عکس جالب,سرگرمی,اس ام اس|ابهام لینک


 • تبلیغات

    

 • حامله شدن نامشروع دختر ۲۰ ساله از یک پسر نوجوان

   دسته بندی : اخبار
   3,541 بار نمايش

    

   دختر ۲۰ ساله بعد از برقراری رابطه با یک پسر ۱۴ ساله باردار شد و به همین دلیل زندانی شد!

   “برتانی لنای ویانت” امریکایی در یک رستوران کار می کند و به خاطر برقرار کردن رابطه جنسی با یک پسر نابالغ از سوی دادگاه ایالتی گناهکار شناخته شده و بزودی راهی زندان میشود.

   www.ebhamlinks.com | حامله شدن نامشروع دختر 20 ساله از يك پسر نوجوان

   مادر این نوجوان زمانیکه عکسهای سونوگرافی و بارداری این دختر را دید با پلیس تماس گرفت و پرده از این ماجرا برداشت . بعد از بازجویی از پسر نوجوان مشخص شد که او ماههاست با این زن رابطه دارد.

   این پسر که نامش فاش نشده است ۱۴ سال سن دارد و میگوید زمانیکه فهمید “بریتانی” از او باردار است مرتبا او را نزد پزشک میبرد تا با انجام معاینات مستمر از سلامت فرزندش با خبر باشد. پلیس بعد از اینکه این خانم فرزندش را به دنیا آورد او را بازداشت کرد.

   www.ebhamlinks.com | حامله شدن نامشروع دختر 20 ساله از يك پسر نوجوان

   او طبق قوانین ایالتی پنسیلوانیا به خاطر برقراری رابطه با یک نوجوان که به سن قانونی نرسیده و از نظر قانون نابالغ است مجرم شناخته شده و به پرداخت ۲۰ هزار دلار جریمه محکوم شده است و در حال حاضر با قرار  وثیقه دادگاه روانه زندان شده است.

   در حال حاضر فرزند او نزد مادرش است . چگونگی ملاقات و آشنایی این زوج هنوز مشخص نشده است و اینکه آیا آنها برای ادعایشان تست تعیین والد انجام داده اند یا خیر منتشر نشده است


   مطالب مشابه:

   نویسنده: ابهام     شهریور ۱۲م, ۱۳۹۱

 • نظرات

   نگار جون :

   به نظر من این کار از یه نظر خوبه اونم اینکه آدم از ازدواج کردن خلاص می شه والا ازدواج چیه ازنظر من ازدواجمعنایی نداره دختر و پسرای بد بخت دیگه لازم نیست زحمت اضافی بکشند تا پول مخارج زندگی و ازدواج رو در ارن این راه اسون تره دردئ سر کمتری هم داره من که خودم شخصا خیلی پسندیدم.

   علی :

   نگار مگه خودت انجام داده ای این کار رو خخخ


   افزودن نظر:   *
 • تبلیغات