عکس جالب,سرگرمی,اس ام اس|ابهام لینک


 • تبلیغات

    

 • جدیدترین خرید پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات

   دسته بندی : اخبار
   453 بار نمايش

    

   www.ebhamlinks.com | جدیدترین خرید پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات

    

    

   مدافع بوشهری ذوب آهن را دیگر باید یک پرسپولیسی دانست. حسین ماهینی که در اردوی تیم ملی حضور دارد به خبرنگاران گفت: «همه حرف هایم را با سردار زده ام و در هم زمینه ها به توافق رسیده ایم اما هنوز هیچ چیزی روی کاغذ نیامده ولی اگر اتفاق خاصی رخ ندهد تا قبل از اردوی ترکیه قراردادم را ثبت می کنم.»

   او ادامه داد: «از تیم های دیگر هم پیشنهاد داشتم اما ترجیح دادم پرسپولیسی شوم و امیدوارم به گونه ای عمل کنم که هواداران از نحوه بازی کردنم راضی باشند. می دانم بازی کردن در تیمی مثل پرسپولیس راحت نیست و فاکتورهای خاص خود را دارد به همین دلیل همه تمرکزم روی فوتبالم است تا موفق شوم. از همین جا هم از همه پیشکسوتان و سرداران تاریخ پرسپولیس برای پوشیدن پیراهن این تیم رخصت می طلبم.»

   ماهینی می گوید: «بازی کردن در پست اصلی ام یعنی دفاع راست را مورد تاکید قرارداده ام و می خواهم در پست خودم بازی کنم. در این زمینه هم حرف هایمان را زده ایم. این البته شرط نیست که بخواهم بگویم برای تیم بزرگی مثل پرسپولیس شرط گذاشته ام اما می دانم در این پست کارآیی ام بسیار بهتر خواهد بود.»

   وی از شرایطش در تیم ملی می گوید: «همه بچه ها با تمرینات فشرده زیر نظر کی روش تمام ذهنشان را معطوف به صعود به جام جهانی کرده اند و امیدواریم این خواسته برآورده شود. اگر خدای نکرده به جام جهانی نرویم فوتبالمان به قهقرا می رود. همه باید دست به دست هم بدهند تا در برزیل حضور داشته باشیم.»

   او در مورد تیم های شهرش هم صحبت می کند: «متاسفانه بوشهر در لیگ برتر آینده سهمیه ای ندارد و این برای همه بوشهری ها سخت است. این مسئله مرا ناراحت می کند و امیدوارم همین تلنگری باشد که همه را متوجه سازد که تیم نداشتن چه مشکلاتی به همراه دارد.»


   مطالب مشابه:

   نویسنده: ابهام     اردیبهشت ۲۹م, ۱۳۹۱

 • نظرات


   افزودن نظر:   *
 • تبلیغات